Oferta

Remonty kuchni

Planujesz remont kuchni i nie wiesz od czego zacząć? Zadzwoń do nas i skorzystaj z pomocy fachowców, którzy w profesjonalny sposób wyremontują Twoją kuchnię. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie płytki, meble i sprzęt.

Remont kuchni rozpoczynamy od dokładnego pomiaru pomieszczenia z uwzględnieniem wszystkich gniazdek elektrycznych oraz przyłączy wodnych. Remont kuchni to nie tylko odświeżenie wyglądu pomieszczenia, ale także poprawienie jego ergonomii i funkcjonalności. Remontując kuchnię licz się z tym, że prace są bardziej wymagające i trudne niż podczas urządzania pomieszczenia w stanie deweloperskim.

Po wymierzeniu pomieszczenia należy odpowiednio dobrać materiały oraz elementy wyposażenia kuchni. W tym celu warto zrobić wstępny kosztorys, aby jasno określić ile chcemy wydać na remont kuchni. Dzięki temu łatwiej będzie dobrać odpowiednie elementy wyposażenia oraz sprzęt AGD.

Odpowiednio przygotowany projekt kuchni pozwoli jasno określić funkcje pomieszczenia. Ważne jest, aby kuchnia zawierała 5 stref:

zapasów

przechowywania

przygotowania
posiłków

zmywania

gotowania
i pieczenia

Wykonywany przez nas remont kuchni polega na przygotowaniu ścian, podłogi, sufitu oraz rur. Ściany winylowe, z włókna lub z laminatem są wykorzystywane najczęściej podczas remontu kuchni. Położenie glazury wymaga pomocy fachowca, jednak jest droższa niż tapeta. Farba musi być przeznaczona do remontu kuchni, gdyż jest odporna na nagromadzenie pary wodnej i działanie tłuszczu. Szkło hartowane jest droższe od laminatu, ale bardziej odporne na działanie wysokiej temperatury. Podłoga powinna być wytrzymała na ścieranie oraz łatwa do utrzymania w czystości.

Remont kuchni wiąże się z dość wysokim kosztem instalacji nowych mebli oraz sprzętu AGD. Jednak warto pamiętać o tym, że z kuchni korzystamy każdego dnia więc musi być ona solidnie wykonana, aby służyła nam przez wiele lat.

Jeśli szukasz w Żarach firmy budowlano remontowej to trafiłeś pod właściwy adres. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko remont kuchni, ale także innych pomieszczeń w domu.

Zdecydowałeś się na remont kuchni? Zadzwoń po naszych fachowców!