Oferta

Remonty łazienek

Przeprowadzamy kompleksowe remonty łazienek rozpoczynając pracę od projektu, kończąc na realizacji. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy projekt według wytycznych klienta.

Dobieramy odpowiednie materiały wykończeniowe ścian i podłóg, a także elementy białego montażu takie jak wanna, kabina prysznicowa, toaleta, umywalka i inne. Projekt realizuje doświadczona ekipa fachowców, którzy mają ogromne doświadczenie w glazurnictwie, montażu instalacji wodnej, sanitarnej oraz elektrycznej. Zlecając remont łazienki naszej firmie zyskujesz gwarancję na wykonana pracę.

Specjaliści poprawią wszystkie niedoskonałości i wygląd łazienki. Dzięki temu korzystanie z niej stanie się wygodniejsze i przyjemniejsze.

Przed rozpoczęciem prac przyjeżdżamy do klienta i dokonujemy dokładnych pomiarów pomieszczenia. Dzięki temu możemy zaproponować klientowi wiele rozwiązań dotyczących układu i wyboru najlepszych elementów wyposażenia łazienki.

Podczas prac związanych z remontem łazienki warto skorzystać z usług profesjonalisty. Dotyczy to szczególnie czynności, które wymagają specjalistycznej wiedzy i ogromnego doświadczenia. W ramach montażu łazienki oferujemy:

Profesjonalne doradztwo
możesz skorzystać z rad fachowców dotyczących technik remontowych oraz doboru odpowiednich materiałów wykończeniowych;

Oszczędność czasu
remont wykonywany przez specjalistów z doświadczeniem trwa znacznie krócej;

Dokładne wyznaczenie terminu
remont łazienki oraz innych prac budowlanych lub remontowych pozwala przewidzieć czas wykonywanych prac;

Estetyka i solidne wykonanie
nasza ekipa doświadczonych fachowców dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz angażuje się w każde zadanie powierzone im przez klienta;

Gwarancja i bezpieczeństwo
gwarantujemy, że każdy remont łazienki zakończy się sukcesem oraz ogromnym zadowoleniem każdego klienta;

Niższa cena materiałów
współpracujemy z hurtowniami budowlanymi korzystając tym samym z atrakcyjnych zniżek i rabatów.

Ceny za remont łazienki wyliczamy indywidualnie. Wszystko uzależnione jest od wymiarów pomieszczenia oraz wybranych produktów.

Remont łazienki w Żarach i okolicy realizujemy od podstaw. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości dzięki czemu mamy pewność, że wykonana przez nas usługa spełni oczekiwania klientów. Jeśli powierzysz nam remont swojej łazienki zagwarantujemy Ci wykonanie wszystkich usług z wysoką precyzją oraz dbałością o wykończenie łazienki.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy świadczącej usługę remontu łazienki- świetnie trafiłeś!
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!