Usługi remontowe

Wymiana drzwi
i okien

Wymiana okien i drzwi w budynku musi zostać wykonana ze szczególną starannością i dokładnością. Nieszczelnie zamontowana stolarka generuje utratę aż 45% energii cieplnej z domu jednorodzinnego. Nasza firma jest do Twojej dyspozycji w Żarach oraz okolicznych miejscowościach. Wymienimy okna i drzwi na nowe.

Kiedy wymienić okna i drzwi?

Pierwszym sygnałem do wymiany drzwi i okien są rosnące rachunki za ogrzewanie lub zwiększone zużycie paliwa grzewczego. Można podjąć próbę ratowania uciekającego ciepła stosując uszczelki lub silikony, jednak jest to rozwiązanie tymczasowe, które nie sprawdzi się na dłuższą metę.

Koszty ogrzewania w dzisiejszych czasach są na tyle wysokie, że nie warto zastanawiać się nad wymianą okien i drzwi. Jeśli wyraźnie czuć powiew zimnego powietrza od strony okien, a drzwi nie zapewniają dostatecznej ochrony przed śniegiem oraz wiatrem trzeba zainwestować w stolarkę oraz jej fachowy montaż.

Istnieje wiele powodów, dzięki którym wymiana okien i drzwi jest konieczna:

  • są nieszczelne;
  • zostały źle zamontowane lub wymierzone;
  • zostały uszkodzone;
  • nie wyglądają estetycznie;
  • nie spełniają naszych oczekiwań;
  • chcemy mieć okna z lepszych parametrach.

Dlaczego warto zlecić montaż okien i drzwi w województwie lubuskim naszej firmie? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu i demontażu stolarki drzwiowej i okiennej. W naszej firmie pracuje także wielu wykwalifikowanych specjalistów, którzy specjalizują się w profesjonalnym montażu różnych elementów. Współpracujemy także z wieloma producentami drzwi i okien, dzięki czemu mamy dostęp do szerokiej gamy produktów w atrakcyjnych cenach. Do wykonywania pracy używamy specjalistycznych sprzętów oraz produktów potrzebnych do prawidłowego i bezpiecznego mocowania elementów. Z racji tego jak ważny jest dla nas każdy klient zostawiamy po sobie porządek oraz dotrzymujemy ustalonych terminów.

Wymiana okien to spory wydatek, jednak pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu. Dzięki odpowiednio dobranej stolarce poprawia się komfort domowników oraz wygląd wewnętrzny i zewnętrzny domu. Okna wymieniamy raz na kilka lub kilkanaście lat więc warto zainwestować w dobry produkt.

Jeśli chcesz wymienić okna lub drzwi zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług. Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń!